הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

מועדון רוטרי

שירותים
בקליק

שירותים בקליק

פתח תפריט

מועדון רוטרי נשיאה: שוש מיארה
מזכירה: ירדנה דיאמנט
מען למכתבים - ת.ד. 2450 מיקוד:5020000

 

מי אנחנו

"רוטרי" הוא ארגון בינלאומי של אנשי עסקים, בעלי מקצוע ומתנדבים המאוחדים בעולם כולו תחת הסיסמה:  "שרות לזולת מעל הפרט".
חברי הרוטרי מובילים מפעלים הומניטאריים, מעודדים קודי אתיקה גבוהים במקצועם ועבודתם ופועלים להבנה בינלאומית ושלום.
תנועת "הרוטרי" הוקמה בשיקגו בשנת 1905 ומונה היום מעל מיליון ומאתים אלף חברים, המאוגדים בקרוב ל 32,000 מועדונים ברחבי העולם.
בישראל הוקם המועדון הראשון בירושלים בשנת 1929. הארגון בישראל מונה כאלף וארבע מאות חברות וחברים בשישים מועדונים ברחבי הארץ.

המועדון נוסד 30.6.1999  ובו 25 חברות וחברים.
נפגשים כל שבוע בימי ראשון שעה 20:30
במרכז יום לקשיש, בכתובת:שד' מנחם בגין 42 בית דגן.

טופס הצטרפות למועדון
יש להזין במבנה: קידומת, מקף ו-7 ספרות לדוגמא #######-0##

תולדות הקמת המועדון

עם קבלת ברכת הדרך, נקבע המפגש הראשון בחודש דצמבר שנת  1997 בנר שביעי של  חנוכה. אביבה נטלה על עצמה את  איתור וריכוז החברים, מבצע שהצריך שכנוע והסברים רבים, ואיציק נטל על עצמו את הטיפול והארגון  בהתאם לצרכי המועדון והחברים בו.
ראויים לציון מיוחד נג"ל יורם כהן על יוזמתו, נג"ל טוביה לביא ז"ל שליווה את המועדון (אחרי פטירת נג"ל איזי לונשטיין ז"ל) והמשיך לסייע לו עד יום מותו, ותבדל לחיים ארוכים, אביבה רעייתו של איציק, שבלעדיה לא ניתן להעלות על הדעת את הקמת המועדון או את מגוון פעילותו עד עצם היום הזה.
את כתב ההסמכה (ה"צ'ארטר") קיבל המועדון כעבור כשנה וחצי  של "הרצה" מוצלחת. את טקס קבלת ההסמכה חגג המועדון ברוב פאר ב-30 ביוני 1999 בנוכחות מוזמנים רבים מן היישוב ומחוצה לו.
בעת הקמתו מנה המועדון כאמור 32 חברות וחברים, רבים מהם בני זוג. המועדון נחשב כיום כאחד מהטובים באזור וזכה להערכה ושבחים רבים. אביבה ואיציק כחלון העתיקו את מקום מגוריהם מחולון לבית דגן בחודש פברואר 1997.
כעבור כחצי שנה, ע"פ  פנייתו של נג"ל יורם כהן ממועדון רוטרי חולון (שהיה אז נגיד נבחר), ובעצה אחת עם אביבה, איציק וראש המועצה, אלי דדון, סיכמו על הקמת מועדון רוטרי בבית דגן.

מועדון רוטרי